Skip to content ↓

Meeting Attendance

Governor Meeting Attendance in School Year Sept 2020 to August 2021

Name of Governor

Admin 17/09/2020

LAB     03/12/2020

LAB 25/03/2021

Strategy 27/05/2021

LAB 08/07/2021

Mirjana Fowle Chair 
(resigned 31.12.20)

1

1

X

X

X

Fiona Torley Chair   1 1    

Laura Hughes (exp 26.03.21)

1

1

Apologies

X

X

Sue Knight

1

1

1

 

 

Tom McElligott (exp 25.10.20)

Apologies

X

X

X

X

Indy Sokhey (resigned 31.12.20)

Apologies

1

X

X

X

Abi Summers

1

1

1

 

 

Louise Baxendale 1 1 1    
Sarah Jolliffe 1 1 1    

Lisa Culligan
Associate Member

-

1

Apologies

 

 

Catalin Voinescu

1 1 1    

 

This school is committed to safeguarding and promoting the welfare of children

and expects all staff and volunteers to share this commitment.